Lekarze

Dr hab. n. med. JOLANTA KOSTRZEWA-JANICKA, specjalista protetyki stomatologicznej

Dyplom lekarza dentysty uzyskała w 1989 roku na AM w Warszawie. W roku 2007 uzyskała stopień doktora nauk medycznych, zaś w roku 2013 tytuł doktora habilitowanego.

W roku 2002, ze specjalistycznej, indywidualnej praktyki lekarskiej stworzyła niepubliczny zakład opieki zdrowotnej, w którym do współpracy zaprosiła najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.

Od 25 lat zajmuje się terapią zaburzeń czynnościowych narządu żucia, w tym schorzeń stawów skroniowo-żuchwowych i mięśni żucia, z wykorzystaniem narzędzi współczesnej diagnostyki instrumentalnej i obrazowej. Podstawą postępowania leczniczego jest przywrócenie równowagi ortopedycznej w obrębie narządu żucia, z wykorzystaniem protetycznych i ortodontycznych procedur oraz rehabilitacja protetyczna pacjentów z uogólnionym patologicznym starciem zębów, wadami zgryzu a także profilaktyka schorzeń skroniowo-żuchwowych.

Dr hab. n. med. Jolanta Kostrzewa-Janicka jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Polskiego Towarzystwa Dysfunkcji Narządu Żucia, International Academy of Advanced Interdisciplinary Dentistry oraz European Academy of Craniomandibular Disorders.

jolantakostrzewajanicka

UMAWIANIE KONSULTACJI

Lekarze specjaliści przyjmują po wcześniejszej rejestracji. Prosimy kontaktować się:

tel.: +48 111 22 33 44
email: rejestracja@stomamed.pl